Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

17 września

 
SWT tv - Magdalena Kośny Drodzy Państwo! Otrzymuję od Państwa mnóstwo zapytań, jak zasubskrybować/nabyć "Holuba". Spróbuję pokrótce wyjaśnić to w tym poście, otóż: subskrypcja to zakup książki wraz z autografem autora Piotr Wroński, egzemplarze numerowane, które zostaną wydrukowane, gdy zbierze się 200 subskrypcji. Można zamówić jedną, dwie, trzy książki itd. Cena została ustalona na minimum 100 PLN za książkę i 120 PLN dla osób z zagranicy. W cenę wliczona jest wysyłka. Pierwsze 200 książek, które wydajemy, będzie dla Państwa pro bono, tzn. pokryje koszty druku. Dlatego ośmielamy się prosić o wpłatę drobnego datku na cele SWT tv, abyśmy mogli dalej działać. Po tych 200 egzemplarzach cena może się zmienić. Zasubskrybować "Holuba" można na dwa sposoby: 1. Dokonując przelewu na rachunek bankowy SWT tv: 34 1940 1076 3189 9622 0000 0000 W tytule przelewu należy zaznaczyć, iż chodzi o "Holuba" i ile książek. Jeśli chcemy, by dostarczono przesyłkę na inny adres, niż ten, z którego przyszedł przelew, należy także podać go w tytule przelewu. Dla osób z zagranicy założono też specjalny rachunek SWT tv w euro. PL24 1940 1076 3189 9635 0000 0000 Kod SWIFT Credit Agricole: AGRIPLPR Kod BIC Credit Agricole: AGRIPLPR 2. Drugą możliwością jest wpłata na konto paypal: swttvholub malpka gmail.com W informacjach należy podać te same dane, co w tytule przelewu, opisane w punkcie 1. Ponadto paypal niestety pobiera opłaty za dokonanie transakcji, wobec czego prosimy o doliczenie 6 PLN do kwoty, na pokrycie tych opłat (106PLN łącznie) Wszelkie pytania odnośnie książki prosimy kierować na adres mailowy: swttvholub malpka gmail.com Postaramy się pomóc Z poważaniem zespół SWT tv

 


SWT tv
 
Data pliku video: 2018-09-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wrzesiński

Powiat wrzesiński - został reaktywowany w 1999 roku. Powiat obejmujący gminy: Miłosław, Nekla, Pyzdry, Września, leży w województwie wielkopolskim. Siedzibą władz powiatu jest miasto Września. Na obszarze 704 km² mieszka tu 73 tys. osób. Powiat nawiązał współpracę międzynarodową z niemieckim powiatem Wolfenbuttel w 2001 roki, a dwa lata później z rejonem smolewickim na Białorusi.

Są tu znakomite warunki, które sprzyjają rozwojowi turystyki. Podstawą aktywnego wypoczynku jest tu jazda konna, wędkowanie oraz piesze i rowerowe wycieczki. Dynamicznie rozwija się tu agroturystyka. Wypoczynek na wsi umili bogactwo natury, czysta woda, mnóstwo terenów zieleni, świeże powietrze i zdrowa żywność. Rzeka Warta to dobre miejsce do uprawiania turystyki kajakowej i ogólnej rekreacji.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola