Belka
Niedziela, 18 Listopada 2018   imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

#PsalmResponsoryjny | 15 września 2018

 
Psalm responsoryjny na 15 września 2018 Ps 31, 2-3b.3c-4.5-6.15-16.20 Wybaw mnie, Panie, w miłosierdziu swoim. Panie, do Ciebie się uciekam, niech nigdy nie doznam zawodu, wybaw mnie w sprawiedliwości Twojej. Nakłoń ku mnie Twe ucho, pospiesz, aby mnie ocalić. Wybaw mnie, Panie, w miłosierdziu swoim. Bądź dla mnie skałą schronienia, warownią, która ocala. Ty bowiem jesteś moją skałą i twierdzą, kieruj mną i prowadź przez wzgląd na swe imię. Wybaw mnie, Panie, w miłosierdziu swoim. Wydobądź z sieci zastawionej na mnie, bo Ty jesteś moją ucieczką. W ręce Twoje powierzam ducha mego. Ty mnie odkupisz, Panie, wierny Boże. Wybaw mnie, Panie, w miłosierdziu swoim. Ja zaś pokładam ufność w Tobie, Panie, i mówię: „Ty jesteś moim Bogiem”. W Twoim ręku są moje losy, wyrwij mnie z rąk wrogów i prześladowców. Wybaw mnie, Panie, w miłosierdziu swoim. Jakże jest wielka dobroć Twoja, Panie, którą zachowałeś dla bogobojnych. Okazujesz ją tym, którzy uciekają się do Ciebie na oczach ludzi. Wybaw mnie, Panie, w miłosierdziu swoim.

 


Maskacjusz TV
 
Data pliku video: 2018-09-15, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wrzesiński

Powiat wrzesiński - został reaktywowany w 1999 roku. Powiat obejmujący gminy: Miłosław, Nekla, Pyzdry, Września, leży w województwie wielkopolskim. Siedzibą władz powiatu jest miasto Września. Na obszarze 704 km² mieszka tu 73 tys. osób. Powiat nawiązał współpracę międzynarodową z niemieckim powiatem Wolfenbuttel w 2001 roki, a dwa lata później z rejonem smolewickim na Białorusi.

Są tu znakomite warunki, które sprzyjają rozwojowi turystyki. Podstawą aktywnego wypoczynku jest tu jazda konna, wędkowanie oraz piesze i rowerowe wycieczki. Dynamicznie rozwija się tu agroturystyka. Wypoczynek na wsi umili bogactwo natury, czysta woda, mnóstwo terenów zieleni, świeże powietrze i zdrowa żywność. Rzeka Warta to dobre miejsce do uprawiania turystyki kajakowej i ogólnej rekreacji.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola