Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Elżbieta Rafalska: pierwsze wyprawki zostaną wypłacone do 30 września

 
Elżbieta Rafalska była goście "Sygnałów Dnia". Mówiła o tym kto może otrzymać to świadczenie i od kiedy można składać wnioski. Jak powiedziała Elżbieta Rafalska, im szybciej wniosek zostanie złożony, tym szybciej świadczenie wpłynie. - Te osoby, które złożą wnioski w lipcu i w sierpniu, będą miały wyprawkę wypłaconą w terminie do 30 września, wnioski składane później będą rozpatrywane w ciągu dwóch miesięcy - zaznaczyła minister. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. Sygnały Dnia: polskieradio.pl/art129_2147004

 


Polskie Radio
 
Data pliku video: 2018-06-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wrzesiński

Powiat wrzesiński - został reaktywowany w 1999 roku. Powiat obejmujący gminy: Miłosław, Nekla, Pyzdry, Września, leży w województwie wielkopolskim. Siedzibą władz powiatu jest miasto Września. Na obszarze 704 km² mieszka tu 73 tys. osób. Powiat nawiązał współpracę międzynarodową z niemieckim powiatem Wolfenbuttel w 2001 roki, a dwa lata później z rejonem smolewickim na Białorusi.

Są tu znakomite warunki, które sprzyjają rozwojowi turystyki. Podstawą aktywnego wypoczynku jest tu jazda konna, wędkowanie oraz piesze i rowerowe wycieczki. Dynamicznie rozwija się tu agroturystyka. Wypoczynek na wsi umili bogactwo natury, czysta woda, mnóstwo terenów zieleni, świeże powietrze i zdrowa żywność. Rzeka Warta to dobre miejsce do uprawiania turystyki kajakowej i ogólnej rekreacji.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola